رونالدو تمایلش به ترک رئال مادرید را تکذیب کرد

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید در جلسه‌ای که با رئیس باشگاه داشته خبر تمایلش برای ترک کهکشانی‌ها را بی‌اساس دانسته است.

به گزارش اندبشه کیمیا به نقل از نشریه موندودپورتیوو، با تمام شدن کار کریستیانو رونالدو در جام کنفدراسیون‌ها بعد از ناکامی تیم ملی پرتغال برای راهیابی به فینال، اولین تماس‌ها میان او و مدیران باشگاه رئال مادرید جهت شفاف‌سازی درباره جنجالی که دو هفته پیش شکل گرفت، برقرار شده و در آنها کاپیتان تیم ملی پرتغال خبر تمایلش برای ترک سانتیاگو برنابئو را تکذیب کرده است.

در مدتی که رونالدو در اردوی پرتغال در روسیه به سر می‌برد، دادستانی مادرید از او به اتهام کلاهبردای مالیاتی به مبلغ 14.7 میلیون یورو شکایت کرد و متعاقب آن هم اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه رونالدو از هجمه رسانه‌های اسپانیایی علیه او ناراضی است و به هم‌تیمی‌هایش در تیم ملی پرتغال گفته که دیگر نمی‌خواهد در رئال مادرید بماند. او اما در مکالمه‌اش با فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه گفته است که نه تنها نمی‌‌خواهد رئال مادرید را ترک کند بلکه در عین حال به دنبال تحت فشار گذاشتن این باشگاه برای عقد قراردادی جدید هم نبوده است.

به نوشته موندودپورتیوو، رونالدو و پرس در هفته پیش رو قرار است رو در رو با یکدیگر صحبت کنند تا به ماجرای جنجالی که دو سه هفته‌‌ای است به سوژه‌ای داغ برای شایعه پراکنی رسانه‌ها تبدیل شده، خاتمه دهند.

منبع:تسنیم

بالا