Plan-3


گتوزو: با یک پیروزی از بحران خارج نمی‌شویم

سرمربی میلان پیروزی برابر اینتر را روحیه بخش و مهم توصیف کرد. با این حال گفت‌ که با یک پیروزی هم مشکلات تیمش بر طرف نمی‌شود.

به گزارش اندیشه کیمیا و به نقل از مدیاست، میلان پیروزی روحیه بخش و مهمی را به دست آورد. روسونری که در یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا به مصاف اینتر رقیب سنتی خود رفت توانست با یک گل به پیروزی برسد.

جنارو گتوزو، سرمربی میلان در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: بسیار خوشحالم که در این دیدار بزرگ توانستیم به پیروزی برسیم و به نیمه نهایی صعود کنیم. پیروزی در داربی همواره شیرین و لذت بخش است اما باید بگویم که ما مشکلات زیادی داریم و با تنها یک پیروزی در داربی این مشکلات بر طرف نمی‌شود.

او ادامه‌ داد: پیروزی در چنین دیدارهای می‌تواند  تیم را از لحاظ روحی در شرایط بسیار خوبی قرار دهد. میلان اگر به تلاش خود ادامه دهد و بازیکنان تمرکز بیش‌تری در میدان داشته باشند می‌توانند بسیار بهتر از این ظاهر شوند. تیم کیفیت لازم را دارد اما  نیاز به انگیزه دارد.

او ادامه داد: بازی خوبی را برابر اینتر به نمایش گذاشتیم و بازیکنان تلاش زیادی از خود نشان دادند. این پیروزی برای میلان بسیار مهم است، اما اگر کسی بعد از این پیروزی این اعتقاد را داشته باشد که تمام مشکلات ما حل شد احمق است.

منبع: ایسنا

Plan-4

بالا