Plan-3


نیمار خودش می داند که بهتر از بارسلونا وجود ندارد

بسیاری تصور می کردند که با رفتن نیمار بارسلونا دچار افت شدیدی در فصل جاری خواهد شد، ولی فعلا که این تیم بدون مشکل پیش می تازد.

به گزارش اندیشه کیمیا، بارسا در لالیگا با اختلاف خوبی نسبت به رقبایش در صدر قرار دارد و در لیگ قهرمانان نیز به عنوان تیم اول راهی دور بعد شد. این در حالی است که پس از سوپرکاپ اسپانیا که با تحقیر بارسا مقابل رئال همراه بود، کمتر کسی تصور می کرد آبی اناری ها در این مقطع از سال چنین شرایط خوبی داشته باشند.

راکیتیچ، ستاره کروات بارسا در همین مورد گفت:« این بهترین تیم چند سال اخیر است؟ نمی دانم. در نهایت نتایج و کسب جام ها هستند که تعیین کننده اند.

باید به خاطر داشتن چنین تیمی خوشحال باشیم. همه باهم متحد هستیم و گروه قدرتمندی را تشکیل داده ایم. بسیار خوب تمرین می کنیم و این از مسیری که طی کرده ایم، مشخص است. معتقدم باخت در سوپرکاپ اسپانیا به سود ما شد. پس از آن شکست به خودمان آمدیم و امیدوارم تا به پایان همینگونه خوب پیش برویم.»

جدایی نیمار:« نمی دانم او از جدایی پشیمان شده یا خیر؛ ولی خودش هم می داند چیزی که بارسا به شما می دهد را هیچ تیم دیگری نمی دهد.

من هم دلم برای نیمار تنگ شده است، نه فقط در داخل رختکن که حتی در خارج از آن. وقتی شالکه را به مقصد سویا ترک کردم، دلم برای تمام هم تیمی هایم تنگ می شد. وقتی تازه از سویا به بارسلونا آمده بودم نیز دوست داشتم هر دو سه روز یک بار به سویا برگردم؛ ولی پس از شناخت بیشتر هم تیمی هایم در بارسا، اوضاع بهتر شد.

نیمار همین حالا هم برای پی اس جی عالی بازی می کند. اگر او غمگین است و اینگونه بازی می کند، پس وقتی خوشحال باشد چه خواهد کرد. مطمئنم که شرایط او بد نیست.»

منبع:ورزش3

برچسب‌ها

Plan-4

بالا