Plan-3


فرشته کریمی جزو ۵ فوتسالیست برتر آسیا

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا ستاره تیم ملی فوتسال ایران را جزو ۵ بازیکن برتر فوتسال آسیا معرفی کرد.

به گزارش اندیشه کیمیا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه آغاز مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا زنان ۲۰۱۸ به معرفی ۵ ستاره این مسابقات پرداخت و فرشته کریمی ملی‌پوش ایران جزو برترین‌ها قرار گرفت. تیم ملی فوتسال زنان ایران قرار است در این مسابقات در گروه D  با ازبکستان و ترکمنستان رقابت کند.

سایت AFC درباره کریمی نوشت: ستاره و باارزش‌ترین بازیکن این مسابقات در سال ۲۰۱۵ می‌خواهد دوباره بدرخشد و تیم ملی ایران را برای دومین سال متوالی قهرمان کند. او سه سال پیش در مالزی خوش درخشید و کمک زیادی به تیم ملی فوتسال ایران کرد تا قهرمانی را از آن خود کند.

او که متولد تهران است، در مسابقات سال ۲۰۱۵ موفق شد ۶ گل برای تیم ملی کشورش به ثمر برساند که یکی از آنها را در فینال زد. او در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ نیز ۵ گل برای تیمش به ثمر رساند و در این مسابقات ایران به مدال برنز رسید.

کریمی سال‌ها یکی از بهترین‌های فوتسال آسیا است و مسابقات قهرمانی تایلند برای این بازیکن ۲۹ ساله فرصتی طلایی است تا شهرت خود را بیشتر کند و خوش بدرخشد. او با گلزنی در دیدار تیم ملی کشورش با اوکراین که با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید با اعتماد به نفس وارد این مسابقات شد.

چهار فوتسالیست برتر زن دیگر به شرح زیر هستند:

لیودمیلا کاراچیک (ازبکستان)
ساسیچا فوتیوونگ (تایلند)
چئونگ وای کی (هنگ کنگ)
شیوری ناکاییما (ژاپن)

منبع: ایسنا

Plan-4

بالا