Plan-3


«تاکسی اینترنتی» فیلم کوتاه شد

اختلاف نظر زن و شوهر جوان بر سر «تاکسی اینترنتی» فیلم کوتاه شد.

به گزارش اندیشه کیمیا، با گذشت بیش از یک سال از فعالیت گسترده «تاکسی‌های اینترنتی»، فعالیت این کسب و کارها این روزها با حواشی فراوانی مواجه شده است.

رضا استادی از روزنامه‌نگاران حوزه فرهنگ و هنر به تازگی ساخت فیلمی سه اپیزودی درباره این کسب و کار نوپا را آغاز کرده است.

تصویربرداری اپیزود اول این فیلم با نام «پارکینگ مزاحم» به تازگی پس از سه جلسه تصویربرداری در «مهرشهر کرج» به پایان رسید.

در این فیلم «شهرزاد فاطمی» و «مازیار کبیری» ایفای نقش کرده‌اند.

داستان هم درباره زن و شوهر جوانی است که در موقعیتی خاص بر سر نحوه استفاده از «تاکسی اینترنتی» با یکدیگر دچار اختلاف نظر میشوند و اتفاقهایی فانتزی در میان آنها رخ می‌دهد.

این فیلم با حضور «مهدی حیدری» مدیر فیلمبرداری، «حمید ساسانی» هماهنگی تولید،«احمد آقاجانی» دستیار فیلم بردار،«نسرین دوخا» عکاس،«مهدی آقاخانی» گوینده متن،«رسول آزاد» جلوههای ویژه تصویری و «آندیا حیدری» صدابردار ساخته شده و «مازیار کبیری» نیز تدوین آن را به عهده دارد.

استادی نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده «تاکسی اینترنتی» از سال 1375 در عرصه مطبوعات فعالیت دارد و در کنار حضور در رسانه‌های مختلف به عنوان روزنامهنگار و سردبیر حوزه فرهنگ،هنر و سینما مدیریت روابط عمومی پروژه‌های مختلفی را برعهده داشته است.

ساخت چند فیلم مستند، کوتاه و تبلیغاتی و همچنین انتشار دو رمان از دیگر فعالیت‌های استادی در این عرصه است.

منبع: ایسنا

Plan-4

بالا